-

Pramogų ir sveikatos šaltinis – šokių, sveikatingumo ir sporto klubas

Tam, kad būtumėte sveiki, energingi , žvalūs, o Jūsų kūnas būtų stangrus ir grakštus, sporto klubas „Tik Jums!..” siūlo daugybę programų, leisiančių Jums patenkinti savo poreikius sveikatos ir grožio link.

Prieš metus Vilniuje VRM rūmuose (Žirmūnų g. 1E) duris atvėrė naujas, restauruotas šokių, sveikatingumo ir sporto klubas „TIK JUMS!..". Tai klubas, kuriame renkasi entuziastai, norintys išmokti įvairių šokių stilių - nuo ”tango” ir ”latinos” iki ”hip-hop” ir ”strip dance”, taip pat lankyti sporto ir sveikatingumo užsiėmimus, siekiantys būti gražūs, sveiki, modernūs ir savimi pasitikintys. Klubas taip pat organizuoja teminius vakarėlius ir šventinius šou, nuolat renkamos vaikų šokių ir aerobikos grupės, vyksta instruktorių ruošimo kursai. ”Klubo nariai čia tampa visapusiški, nes greitai tobulėja įvairiose šokių ir sporto srityse, dalyvauja pasirodymuose“ – džiaugiasi sporto klubo vadovė Irina Butorina.

Pagrindinis klubo tiksas – pritraukti kuo daugiau skirtingo amžiaus ir lyties žmonių aktyviai ir sveikai gyventi. Siekiant įgyveninti šį tikslą, jau po metų buvo surengta šokių ir sporto šventė ”Sportuoti galima smagiai”, kurioje vaikams ir moksleiviams, suaugusiems ir vyresnio amžiaus žmonėms vyko šokių, aerobikos ir sporto užsiėmimai, o profesionalai sėmėsi teorijos ir praktikos žinių iš Europos ir pasaulio lyderiaujančių fitneso specialistų. „Sportuoti galima smagiai! Tai buvo galima patirti atėjus į šią šokių, sporto ir kovos menų šventę ir, norime pasidžiaugti, kad šis renginys jau tampa kasmetine tradicija“ – kupinas entuziazmo pasakojo „Tik Jums!..” darbuotojų kolektyvas. Šis klubas visada kupinas naujų idėjų. Viena naujausių – projektas, kuriuo siekiama pritraukti daugiau vyresnio amžiaus žmonių šokti ir sportuoti – tai Joanos Bartaškienės, LRT šokių 10 nugalėtojos ir nenuilstančios sveikatingumo puoselėtojos, užsiėmimai, prasidėję nuo vasario 15 dienos.

Klubo „Tik Jums!..” instruktoriai teikia originalius, modernius ir efektyvius užsiėmimus, kurių realūs rezultatai, anot klubo klientų, jau matosi po 3-4 mėnesių.  Fit-Box teniruotė su kriaušėmis - skirta tiems, kurie nori lavinti reakciją, greitį ir koordinaciją - tai kovos menų ir savigynos imitacija. Power Men – jėgos treniruotė su štangomis vyrams, auginanti ir stiprinanti raumenis. Pilates užsiėmimai su naujausiu inventoriumi - žiedais, Bosu, Noodles, Theraband-platformomis. Strip dance - lavinantis merginų ir moterų plastiškumą ir gražią laikyseną, šis užsiėmimas taip pat yra vedamas prie striptizo stulpo. Kitų stilių šokiai – hip-hop, ragga, airiški, latina, salsa, disco, club dance ir kt. - taip pat labai populiarūs, o pageidaujantys dar didesnio efektyvumo, renkasi personalinius užsiėmimus, kurių taip pat yra įvairių krypčių: šokių, sveikatingumo, jėgos.

Šiuo metu klube tebevykdoma akcija „Vasaris – sveikatingumo mėnuo“. Visą vasario mėnesį bus galima išbandyti nemokamas tango, pilvo šokių pamokas, jėgos treniruotes vyrams, strip dance užsiėmimus, Pilates, stuburo ir sąnarių profilaktikos užsiėmimus. Todėl skubėkite pasinaudoti paskutinių sveikatingumo dienų pasiūlymais.

Daugiau informacijos  www.klubastikjums.lt

Su „Maestro Olialia“ kortele visą vasario mėnesį taikoma 30 % nuolaida abonementui ir 100 % nuolaida vienkartiniam apsilankymui šeštadieniais.